Alçıpan Asma Tavan

Alçıpan asma tavan bölümünde salonlarda, evin koridor kısımlarında, banyo ve tuvaletlerde, iş yerlerinde düz, havuzlu, ışık bantlı ya da spot ışıklı olarak dilediğiniz gibi tasarlayarak, anahtar teslim fiyat alabilirsiniz. İncelemeniz açısından çeşitli şekillerde resimler eklenmiştir. İnceleyip iletişime geçerek fiyat alabilirsiniz.

İç Dekorasyon » Alçıpan Asma Tavan Modelleri ve Fiyatları

Gizli Led Işıklı Alçıpan Asma Tavan Gizli Led Işıklı Alçıpan Asma Tavan
1 m²
0.00 TL
Minimum (m²)
Havuzlu Alçıpan Asma Tavan Uygulaması Havuzlu Alçıpan Asma Tavan Uygulaması
1 m²
0.00 TL
Minimum (m²)
Düz Alçıpan Asma Tavan Uygulaması Düz Alçıpan Asma Tavan Uygulaması
1 m²
0.00 TL
Minimum (m²)
Mağaza Satış Mağaza Satış
1 m²
300.00 TL
Minimum (m²)
Sayfa 1

Alçıpan Asma Tavan, Gizli Işıklı, Spot Panel Ledli ve Düz Alçıpan Tavan

Dekorasyon ve tadilat işlerinde tavan dekorasyonu önemli bir yere sahiptir. Tavanların dekore edilmesi tadilat yapılan yerin değerini ve önemini arttırmaktadır. Alçıpan asma tavanda bu konuda en çok tercih edilen uygulamalardan bir tanesidir.

Asma tavan, alçıpan tavan, gizli ışıklı tavan, alçıpan havuz, spot panel ledli asma tavan ya da düz alçıpan tavan olarak uygulama çeşitleri bulunmaktadır. Her firma farklı fiyatlar verebilir. Burada önemli olan kaliteli işçilik, malzeme ve anahtar teslim olarak teslim etmektir. Daha sonradan elektrik ve boya için tekrardan farklı ustaları çağırmak yerine, tek firma ile bütün kalemler dahil anahtar teslim olarak anlaşmak işinizi hızlı bir şekilde çözmek ve maliyetleri arttırmamak açısından faydalı olacaktır.

"Kaliteli olan ucuza satın alınmaz, indirimli alınır."

"alcipan asma tavan" İle Alakalı Makaleler

Alçıpan Asma Tavan Ve Havuz Bölmeli Spot Işıklı Tavan
Alçıpan Asma Tavan Ve Havuz Bölmeli Spot Işıklı Tavan
08.05.2017 0 Alçıpan Tavan Ve Duvar

Alçıpan, günümüzde bir çok alanda kullanılan dekor ürünlerinden bir tanesidir. tavanlarda, duvar düzleştirmede ve odaları bölmek için kullanılan alçı panellerinin suya dayanıklı olan çeşitleri, tuvalet ve banyolarda kullanılmaktadır. yangına dayanıklı alçıpan, akustik alçıpan, karo alçıpan ve karolam alçıpan olmak üzere diğer çeşitleri de mevcuttur. uygulama [...]