Alçıpan Asma Tavan Ve Havuz Bölmeli Spot Işıklı Tavan

Alçıpan Asma Tavan Ve Havuz Bölmeli Spot Işıklı Tavan

Alçıpan, günümüzde bir çok alanda kullanılan dekor ürünlerinden bir tanesidir. Tavanlarda, duvar düzleştirmede ve odaları bölmek için kullanılan alçı panellerinin suya dayanıklı olan çeşitleri, tuvalet ve banyolarda kullanılmaktadır. Yangına dayanıklı alçıpan, akustik alçıpan, karo alçıpan ve karolam alçıpan olmak üzere diğer çeşitleri de mevcuttur.

Uygulama alanlarımızdan olan alçıpan asma tavan, gizli ışıklı tavan ve havuz alçıpan tavanı anlatacağız.

Alçıpan tavan uygulaması yaparken işçilik ve kullanılan malzeme önemlidir. Kesme ve montaj yaparken, temiz ve nizami bir şekilde uygulama yapılmalıdır. Lazer ile uygulama yapılacak olan duvar alan teraziye alınır ve profil levhalar montajlanır. Tercihe göre demir profiller de kullanılmaktadır. Montaj yapılırken dübelleme ve vidalama sağlamlık açısından önemlidir. Daha sonra diğer aşamalar gizli ve spot ışıklı alçıpan tavan ya da düz alçıpan tavan modeline göre devam etmektedir. Düz alçıpan tavan yapılacak ise tercihe göre iskelet yapıldıktan sonra alçıpan paneller montajlanmadan taş yünü tavan paneller ile ısı yalıtım ya da ses yalıtım da sağlanabilir. Uygulama yaptıracağınız zaman, bu konuları dikkate almanızı ve ayrıntılı olarak belirtmeniz gerekir. Genelde ısı yalıtım istenmediği için, uygulamacı firmalar bunu farketmeyebilir. Biz uygulama yaparken tüm seçenekleri sunarak, soru cevap şeklinde ek olarak yapılacakları seçenek olarak sunuyoruz. Aynı zamanda, dilerseniz kendi çizeceğiniz modeller üzerinden de uygulama yapılabilmektedir.

Şantiye bazlı ve tüm daireyi spot ışıklı alçıpan tavan için özel fiyat alabilirsiniz.

Daire, ofis, mağaza, iş merkezleri ve çeşitli mekanlarda kullanılan alçıpan tavan, ışık bandlı ve havuz alçıpan tavan uygulamalarımızı ve uygulama çeşitlerini, fikir edinmeniz için paylaşıyoruz.

Alçıpan Asma Tavan Alçıpan Asma Tavan Alçıpan Asma Tavan Alçıpan Asma Tavan Alçıpan Asma Tavan Alçıpan Asma Tavan Alçıpan Asma Tavan Alçıpan Asma Tavan Alçıpan Asma Tavan Alçıpan Asma Tavan Alçıpan Asma Tavan Alçıpan Asma Tavan Alçıpan Asma Tavan Alçıpan Asma Tavan Alçıpan Asma Tavan Alçıpan Asma Tavan

Tarzınızı Seçebilirsiniz

Farklı tasarımlarda şerit ledli alçıpan tavan uygulama fikirlerini inceleyerek size en uygun şekildeki alçıpan tavan uygulaması yaptırabilirsiniz.

Işık Bandlı Asma Tavan Işık Bandlı Asma Tavan Işık Bandlı Asma Tavan Işık Bandlı Asma Tavan Işık Bandlı Asma Tavan Işık Bandlı Asma Tavan Işık Bandlı Asma Tavan Işık Bandlı Asma Tavan Işık Bandlı Asma Tavan Işık Bandlı Asma Tavan Işık Bandlı Asma Tavan Işık Bandlı Asma Tavan

Tavanları Renklendirebilirsiniz

Tavanlarınızı farklı renklerde ışıklandırma ile süsleyebilir, dilerseniz RGB şerit led ile kumandaya bağlı olarak renk değiştirip keyfinize göre ışıklandırabilirsiniz.

RGB Ledli Asma Tavan RGB Ledli Asma Tavan RGB Ledli Asma Tavan RGB Ledli Asma Tavan RGB Ledli Asma Tavan RGB Ledli Asma Tavan RGB Ledli Asma Tavan RGB Ledli Asma Tavan RGB Ledli Asma Tavan RGB Ledli Asma Tavan RGB Ledli Asma Tavan RGB Ledli Asma Tavan RGB Ledli Asma Tavan

İlham Verecek Bazı Alçıpan Asma Tavanlar

İlham verecek diğer alçıpan tavan, asma tavan, ışık bandlı ve havuz alçıpan tavan uygulamalarına da göz atabilirsiniz.

Alçıpan Tavan Modelleri Alçıpan Tavan Modelleri Alçıpan Tavan Modelleri Alçıpan Tavan Modelleri Alçıpan Tavan Modelleri Alçıpan Tavan Modelleri Alçıpan Tavan Modelleri Alçıpan Tavan Modelleri Alçıpan Tavan Modelleri Alçıpan Tavan Modelleri Alçıpan Tavan Modelleri Alçıpan Tavan Modelleri Alçıpan Tavan Modelleri Alçıpan Tavan Modelleri Alçıpan Tavan Modelleri

Bir sonraki makalemiz olan Alçıpan Bölme Duvar başlıklı konuda alçıpan bölme duvar, bölme duvar, ofis bölme duvar hakkında bilgiler verilmektedir. Dilerseniz bu makalemizide inceleyebilirsiniz.

4583 İnceleme 0 Yorum 5 - 1/5 Pdf Dökümanı

Bu Makale İle Alakalı Ürünler


Görüş ve Öneri Bildirin, Yorum Yapın
Fotoğraf
 
Gönderileriniz; editörler tarafından incelenip, onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.