Duvar Kaplama ve Duvar Strafor Panel Fiyatları

Duvar Kaplama Ve Duvar Strafor Panel Fiyatları

Duvar kaplama köpüğü son zamanlarda yaygın olarak kullanılan dekor malzemelerden bir tanesidir. Daha önce duvar arasında ısı yalıtımı amaçlı kullanılıyordu. Dış cephelerde de mantolama için kullanılan bu malzeme, iç mekanda da taş, tuğla ve ahşap görünümlü duvar desenlerde kullanılmaya başlandı. Üzeri akrilik sıva ile kaplanmış ve darbelere karşı dayanıklı hale getirilmiş dekorlar, birbirine geçmeli kilit sistem ile montaj yapılmaktadır. Daha sonra da su bazlı boyalar ile istenilen renk verilerek plazma arkası, balkon içleri, odalarda tek duvara uygulaması yapılmaktadır.

Siparişler plaka olarak m² üzerinden hesaplanarak verilmektedir. Nakliye müşteriye ait olup İstanbul içi dağıtımı belirli günlerde yapılmaktadır. Diğer detaylar için iletişime geçebilirsiniz.

Bir sonraki makalemiz olan Strafor Taş Görünümlü Duvar Kaplama Ve Taş Desenli Duvar Dekorları başlıklı konuda taş görünümlü duvar dekorları, taş desenli kaplama, strafor taş kaplama, taş duvar kaplama, taş görünümlü kaplama, taş desenli kaplama hakkında bilgiler verilmektedir. Dilerseniz bu makalemizide inceleyebilirsiniz.

15.08.2016(Güncelleme)
632
0
4 - 1 / 5
Erka Dekor - Vip Tavan Kaplama
Görüş ve Öneri Bildirin, Yorum Yapın
Fotoğraf