Strafor Duvar Kaplama, Taş Desenli Duvar Dekoru

Strafor Duvar Kaplama Ve Taş Desenli Duvar Dekorları

Strafor Duvar Kaplama

Hafif ve görsel olarak mükemmel olan strafor kaplama ürünleri, pratik ve hesaplı özellikleriyle, görünüş olarak çok kötü olan birçok alana, estetik özellikler kazandırmıştır. 50X50 ve 120x50, cm ölçeklerinin yanı sıra, 1.5, 3.5 ve 4,5 cm kalınlığa sahiptir. Mastik yapıştırıcı ile kolaylıkla yapıştırılır. Maket bıçağı ile kesilerek şekil verilebilir. Silinebilir ve boyanabilir özelliklere sahiptir. Neme karşı dayanıklıdır ve ısı yalıtım özelliklerine sahiptir. Silikonlu, su bazlı ve plastik boya ile kolaylıkla boyanabilir.

Estetik Desen Seçenekleri

Kare desen seçenekleri, taş duvar görünümlü seçenekler ve damarlı desenli seçenekler, bu kategoride satışa sunulmaktadır. Mekanın özelliklerine göre tercih edilen bu tasarımlar, darbe almadığı sürece uzun yıllar kullanılabilir. Taş desenli kaplama örnekleri, birinci sınıf kullanım özelliklerine sahiptir. Kaplama işlemleri, diğer taş kaplamalarla aynıdır. Tesviye işleminin ardından, düz ve etkili bir şekilde bu kaplama işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu ürünlerde de diğer ürünlerde olduğu gibi mistik ve kova yapıştırıcı seçenekleri kullanılmaktadır. Alçıpan yapıştırıcı olarak da isimlendirilen maddeler de kullanılmaktadır.

Isı Yalıtımı ve Estetik Görünüm

Görünüm özellikleri bakımından oldukça estetik olan bu çalışmalar, ısı yalıtım özelliklerine sahiptir. Özel desen tasarımları, uyumludur ve tek parça özelliklerine sahiptir. Tavan, duvar ve benzeri birçok kategorisinin, hesaplı ve etkili bir şekilde kaplanması, bu köpüklerle mükemmel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Strafor taş kaplama işlemlerinde, yapıştırıcının kıvamı çok önemlidir. Taş ve ahşap yüzeyler, boyalı ve boyasız yüzeyler, bu çalışmalar için oldukça uygundur. Ofislerde, showroomlarda, evlerde ve daha birçok mekanda, bu pratik ürünler tercih edilmektedir. Sıva, harç ve tuğla kaplama gibi masraflardan kurtaran bu uygulama, kısa sürede monte edilebilmektedir. Taş duvar paneli seçenekleri, de bu ürünler kadar kalitelidir.

Taş Duvar Paneller

Strafor dünyasında, taş duvar desenli paneller aradığınız pratik çözümleri kolay bir şekilde sunmaktadır. Aynı şekilde, taş özelliklerine sahip olan ve darbeye dayanıklı ürünler de bulunmaktadır. Bütün klasik taş duvar desen özelliklerini, bu kategorideki katalogda bulabilirsiniz. Ofis, ev ve özel mekan tasarımlarında, istediğiniz etkili görsel özellikleri bir araya getirmek için, bu kaplama ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Kaplama kategorisinde, işin ustası da önemlidir. Dekor çalışmalarına uyumlu desen seçenekleri, kaliteli bir işçilik için oldukça önemlidir. Renk ve dizayn çizgileri, oda ve ofis tasarımları ile birebir uyumluluk göstermektedir. Yıllarda dayanabilen bu çalışmalar, neme karşı dayanıklıdır. Isı yalıtım çalışmaları ile uyumlu özellikleriyle, evinizi villa kategorisine çıkarmaktadır.

Bir sonraki makalemiz olan Strafor Duvar Kaplama Panelleri Nerelerde Kullanılır? başlıklı konuda strafor duvar kaplama, duvar kaplama panelleri, duvar kaplama nerelerde kullanılır, duvar dekorları hakkında bilgiler verilmektedir. Dilerseniz bu makalemizide inceleyebilirsiniz.

5068 İnceleme 0 Yorum 5 - 1/5 Pdf Dökümanı

Bu Makale İle Alakalı Ürünler


Görüş ve Öneri Bildirin, Yorum Yapın
Fotoğraf
 
Gönderileriniz; editörler tarafından incelenip, onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.