Tavan Kaplama ve Stropiyer Satın Alırken Kargo Maliyeti

Tavan Kaplama Ve Stropiyer Satın Alırken Kargo Maliyeti

Evleri dekore etmek için ideal ürünlerden bir kaçı tavan kaplama ve stropiyer köpük kartonpiyerdir. Bu ürünleri internet üzerinden bir çok yerde farklı fiyatlarda bulmak ve satın almak mümkün. Fiyatlar değişken olduğu için en uygun fiyatlı olan ürünleri almak ilk tercihimiz olabilir. Fakat fiyat araştırması yaparken kargo konusu önemli sorunlardan bir tanesi.

Tavan kaplama ve stropiyer köpük kartonpiyer satın almak için fiyatlara bakıyoruz. En uygun fiyatı olanı araştırıyoruz. Tabiki bütçe ile alakalı bir durum olduğu için bu bizim için önemli bir etken. Ürün buluyoruz, fiyatlar cazip geliyor. Ödemesini yapıp ürünü istiyoruz. Ürün koli ile geldiğinde "kargo alıcıya aittir" ibaresini kaçırdığımız için ürüne toplam ödediğimiz ücretin üzerinde bir kargo maliyeti ile karşılaşıyoruz. Anlatmakla olmaz yaşamak gerek ilkesini kabul etmesekte malesef bu durum bir çok kez yaşanıyor.

Online e-ticaret ülkemizde epey yaygın durumda. Ürünler, fiyatlar, modeller, çeşitler, opsiyonlar vb alternatif seçenekleri tek tuşla karşılaştırabilir, kilometrelerce gezmeden oturduğumuz yerden inceleyebiliriz. Ürünü incelemesi yaparken bakacağımız etkenler ilk etapta tabiki fiyatlardır. Fakat ürün ölçüleri, markası, kdv dahil ya da hariç durumu, kargo dahil ya da alıcıya attir durumu ve birebir aynı ürün mü sorularına da cevap bulabilmeliyiz. Cazip olsun diye alt fiyatlar vermek, kdv hariç demek ve kargo alıcıya aittir demek bazı durumlarda şaşırtmaca olabiliyor. Sitemizdeki ürünlerin tamamı kdv dahil fiyatlardır. Kargo ise, ürün resminin üzerinde "Kargo Dahil" ibaresi bulunan ürünlerin tamamında kargo dahildir.

Sizde ürün alırken bu hususlara dikkat edin, madur olmayın.

Bir sonraki makalemiz olan Tavan Kaplama Sistemleri Nelerdir, Nasıl Uygulanır? başlıklı konuda tavan kaplama, tavan kaplama sistemleri, tavan kaplama çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir. Dilerseniz bu makalemizide inceleyebilirsiniz.

22.09.2016(Güncelleme)
506
0
3.5 - 1 / 5
Erka Dekor - Vip Tavan Kaplama
Görüş ve Öneri Bildirin, Yorum Yapın
Fotoğraf
 
Gönderileriniz; hakaret, kötü söz ve yasa dışı söylemler olmamalıdır. Aksi halde sistem, otomatik olarak silecektir.