Desenli Tavan Kaplama

Desenli tavan kaplamalar, enjeksiyon kalıplarda üç boyutlu olarak üretilmiş, çeşitli desenlerde 50cmx50cm ebatlarında 4 adet 1m² alan kaplayacak şekilde satışa sunulmuştur. Isı yalıtımı, nem, rutubet ve küf yalıtımı yapmaktadır. Evlerde, iş yerlerinde, mağazalarda ve ofislerde dekor amaçlı ve yalıtım amaçlı kullanılmaktadır.

Tavan Kaplama » Desenli Tavan Kaplama Modelleri ve Fiyatları

Damlataş Düz Tavan Kaplama Köpüğü Damlataş Düz Tavan Kaplama Köpüğü
1 m²
12.00 TL
Koli İçi (m²)
Ücretsiz Kargo
Karain Hasır Desenli Tavan Kaplama Karain Hasır Desenli Tavan Kaplama
1 m²
12.00 TL
Koli İçi (m²)
Ücretsiz Kargo
Falez Çizgi Desenli Tavan Kaplama Falez Çizgi Desenli Tavan Kaplama
1 m²
12.00 TL
Koli İçi (m²)
Ücretsiz Kargo
Olimpos Yonca Desenli Tavan Kaplama Olimpos Yonca Desenli Tavan Kaplama
1 m²
12.00 TL
Koli İçi (m²)
Ücretsiz Kargo
Aspendos Desenli Tavan Kaplama Aspendos Desenli Tavan Kaplama
1 m²
13.00 TL
Koli İçi (m²)
Ücretsiz Kargo
Çıralı Isı Yalıtımlı Tavan Kaplama Çıralı Isı Yalıtımlı Tavan Kaplama
1 m²
13.00 TL
Koli İçi (m²)
Ücretsiz Kargo
Perge Desenli Tavan Kaplama Plakası Perge Desenli Tavan Kaplama Plakası
1 m²
12.00 TL
Koli İçi (m²)
Ücretsiz Kargo
Saklıkent Tavan Kaplama Plakası Saklıkent Tavan Kaplama Plakası
1 m²
13.00 TL
Koli İçi (m²)
Ücretsiz Kargo
Sayfa 1

Desenli tavan kaplamalar, press baskılara nazaran daha belirgin ve desenleri üç boyutlu olarak görünen köpük tavan kaplama türüdür. Ayrıca %100 ısı yalıtımı, nem ve rutubet yalıtımıda sağlamaktadır. Press baskılara göre daha parlak, daha sıkı ve daha düzgündür. Boya gerektirmez. 

Rutubetli ve nemli bölgelerde, rutubetten oluşan küfleri önlemede ve duvar ya da tavandaki görünümü en güzel şekilde gösteren, sağlıklı bir üründür. Aynı zamanda ses yalıtımı yaparken, tavana ve duvara uygulanan kaba ses yalıtımı malzemesinin dekoratif amaçlı olarak uygulama yaptırıp kullanabilirsiniz. 

Yapıştırması, mastik ve ya saten alçı ile uygulanmaktadır. Ek bölgelerine saten alçı vurulduğunda, eps tavan kaplama ve eps stropiyer bölgeleri sararır. En ideali mastik sürüp köpük tavan kaplama, stropiyer tavan kaplama görünümünü en güzel bir şekilde elde edebilirsiniz. Eps tavan kaplama, stropiyer uygulama tamiratı çok kolaydır. 

Bu tavan kaplama kategorisinde, hasır desenli, taş desenli vb değişik şekillerde üretimi mevcuttur. Dört (4) adet 1 m²'yi kaplamaktadır. 

Eps tavan kaplamayı banyo, tuvalet, mutfak gibi bölgelere uyguladığınızda, tüm köşeleri beyaz mastik ile kapatmanız gerekmektedir. Ya da stropiyer kartonpiyer kaplama yaparak görsel açıdan vasatlığın önüne geçebilirsiniz. Eps tavan kaplama uygulaması standartlarına uyulduğu takdirde çok uzun yıllar dayanabilmektedir. Aynı zamanda köpük tavan kaplama malzemesi istenilen renklerde boyanabilmektedir. Tavan kaplaması ancak solvent bazlı, tiner bazlı yağlı boya gibi ürünlerde kesinlikle uygulama yapılmamalıdır.

"desenli tavan kaplama" İle Alakalı Makaleler

Dekorasyonda Tavan Kaplama
Dekorasyonda Tavan Kaplama
11.04.2018 0 Tavan Dekorları

Tavan kaplama malzemeleri yaşam alanlarının daha şık ve konforlu hale getirilmesi için çeşitli dekorasyon çalışmaları yapılmaktadır. Şık ve kaliteli bir dekorasyon için de farklı yapı malzemeleri kullanılmaktadır. duvar kaplama malzemeleri ve tavan dekor malzemeleri de bu ürünler arasında yerini almaktadır. konforlu ve [...]