Karain Hasır Desenli Daire Tavan Kaplaması

Online Satış 10.50 TL (1 m²)
 • Gen x Der x Yük
  50 x 1.1 x 50 h
 • İnceleme (5 / 5)
  19894 Kez
 • Renk Kartelası
  Standart Standart

8 m² İçin Taksitli Fiyatlar

Vip Tavan Kaplama
 • Mesai
  08:30 - 18:30 Arası
 •  
  ulaşabilir, ya da
Avantajlar
Tüm Türkiye'ye Gönderim
Kargo Dahil Fiyatlar
Kredi Kartı ile Ödeme Kolaylığı
Yorum Yapıp Soru Sorabilirsiniz
Banka Hesap Bilgileri?
İnceleme Sayısı
0
0
0
1
9
8
9
4
Sıkça Sorulan Sorular
Görüş ve Öneri Bildirin, Yorum Yapın
Fotoğraf
 
Gönderileriniz; hakaret, kötü söz ve yasa dışı söylemler olmamalıdır. Aksi halde sistem, otomatik olarak silecektir.
Emre MUTLU
Emre MUTLU
27 Kasım 2016 - 15:04

HKS-1 yapıştırıcı yerine HKS-5 yapıştırıcı kullanımından ortaya çıkan sorun olabilir mi

Hakan Şimşek
Hakan Şimşek (Müşteri Temsilcisi)
28 Kasım 2016 - 08:10

Sayın Emre Mutlu;

Yapıştırıcı grubu kimyasalları aynıdır. Biri kolay kullanım için mastik, diğeri genelde ustalar için toz olarak satılmaktadır. Herhangi bir sorun olmaz. Kullanım olarak hangisi daha kolayınıza gelirse onu seçebilirsiniz.

hasan efe
hasan efe
22 Temmuz 2016 - 17:55

merhabalar ürün bilgilerinde fiyatlar 1 adet için geçerlidir diyor aydınlatırsanız sevinirim yazan fiyatlar 1m2 fiyatımı yoksa 1 adet fiyatımıdır

Hakan Şimşek
Hakan Şimşek (Müşteri Temsilcisi)
22 Temmuz 2016 - 19:46

Sayın Hasan Efe;

Tavan kaplama fiyatları daha önceden adet olarak yansıtılıyordu. Fakat daha sonradan m² şeklinde yansıtmanın daha doğru olacağını düşünerek, birimleri m² ye çevirdik. Açıklama kısmında bulunan adet fiyatı ibaresi gözden kaçırılan bir konuydu ve düzeltildi. Bilgilendirmeniz için teşekkür ederiz. 

(Ürünler, fiyatın yanında yazan adet,m²,m/Tül gibi birimler ile fiyatlandırılır.)

kerem keloğlu
kerem keloğlu
18 Haziran 2016 - 19:44

merhaba ben kerem benim evimin çatısı yok çıplak halde sıcak ve soğuk a cok maruz kalıyoruk bu yüzden tavan kaplama yapmak istiyorum ama tutmaz dökülür dıye yorumlar okudum sizce ne yapmalıyım teşekkürler

Hakan Şimşek
Hakan Şimşek (Müşteri Temsilcisi)
19 Haziran 2016 - 11:12

Sayın Kerem Keloğlu;

Tavan kaplama plakalarını yapıştırırken yanlış malzeme kullanıldığı için dökülmeler ve sarkmalar oluyor. Bu nedenle tavan kaplama için özel olarak üretilen sıvı çivi dediğimiz HKS-1 akrilik mastiğini kullanırsanız tavana ve köpüğe tutunma mukavemeti yüksek olduğundan dökülmeler ve sarkmalar olmayacaktır. Genelde satın alan müşterilerimize toz ya da mastik haldeki bu yapıştırıcıları öneriyoruz. Bugüne kadar bu malzemeden hiçbir şikayet alınmadı. Kendi uygulamalarımızda da aynı ürünü kullanıyoruz. Bu şekilde tavan kaplama ve mastiği takım alırsanız hiç bir sorun yaşamazsınız.

Hayırlı günler dileriz.

Onur Öztürk
Onur Öztürk
11 Haziran 2016 - 08:17

Merhabalar, 4 katlı binanın en üst katında oturuyorum.dış tarafta sıva yok.binanın çatısı da yok. tavan uygulaması yapmak istiyorum soba lı odada etkisi nasıl olur ve yapıştırma işini de patex pl 500 kullanmayı düşünüyorum. ve yazan fiyatlar m2 fiyatı mıdır Şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar

Hakan Şimşek
Hakan Şimşek (Müşteri Temsilcisi)
12 Haziran 2016 - 19:29

Sayın Onur Öztürk;

Tavan kaplamalar ısı yalıtımı, nem ve küf yalıtımı için kullanılır. Soba olan evlerde borunun tavana yakın olmaması gerekir. Yapıştırıcısı, tavan kaplama için özel üretilen akrilik mantık sıvı çivi adıyla sitemizde adet olarak satın alabilirsiniz. Ürün detayına girince sayfayı aşağı sürükleyip açılan menüden görebilirsiniz. Fiyatlar m2 fiyatı olup koli içi adetler kadar satın alabilirsiniz. Adrese teslim kargo ve kdv dahil fiyatlardir.

Hayırlı günler dileriz.

muharrem ersoy
muharrem ersoy
13 Şubat 2016 - 22:57

merhabalar benim size bir sorum olacak ben binanın en üst katında oturmaktayım diş montalama var evde banyodada tavan alçı çekilmiş banyonun koşesinde afif kararma olmuş yani kuf sildim çamaşır suyuyla gitti tekrar gelme ihtimali varmı birde banyonun camını kapatmıştım hava almamiştı banyo yapınca sıcak hava tavana çiktiği için oluşmuş olurmu sitenizden tavan kaplama alsam yapıştırsam başlamadan küflenmeyi önlemiş olurmuyum rica etsem cevap vermeniz mümkünmü saygı ve sevgilerimle

Burhan Kaya
Burhan Kaya (Müşteri Temsilcisi)
15 Şubat 2016 - 04:15

Sayın Muharrem Ersoy; Tavan kaplama malzemesi, nem rutubet yalıtımlıdır. Tavanınızda oluşan siyah karartılar, dışardaki soğuk havanın ve içerdeki sıcak havanın tavana vurup oksitlenmesidir. Bu rutubeti silme ile önleyemezsiniz. Bu nedenle eps tavan kaplama malzemesi almanız daha iyi olacaktır. Tavanı tekrar sildikten sonra çekomastik ile yapıştırma yapabilirsiniz.

 

Mustafa Özyurt
Mustafa Özyurt
29 Kasım 2015 - 11:32

merhaba, Ufak bir banyom var, tavanını ürünlerinizden biriyle kaplamayı planlıyorum. Sitenizdeki tavan kaplamalarının hepsini banyoda da kullanabilir miyim yoksa sadece banyo tavan kaplaması yazalardan mı seçmek zorundayım Teşekkürler / iyi çalışmalar

Hakan Şimşek
Hakan Şimşek (Müşteri Temsilcisi)
30 Kasım 2015 - 12:29

Sayın Mustafa Özyurt;

Dilediğiniz tavan kaplamasını dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Özellikle banyo tavan kaplama yazan ürünü yapacaksınız diye bir şey söz konusu değil. Müşteriler banyo tavan kaplaması aradığında bulabilsinler diye isim öyle yazılmış. 

Başka sorunuz olursa çekinmeden sorabilirsiniz.

mahmut bidis
mahmut bidis
05 Eylül 2015 - 21:16

üst katta oturuyorum rutubet için hazır yapıştırıcı mı yoksa slikon yapıştırıcı mı tavsiye edersiniz

Hakan Şimşek
Hakan Şimşek (Müşteri Temsilcisi)
06 Eylül 2015 - 18:19

Sayın Mahmut Bidis;

Tavan kaplama ürünlerini yapıştırmak için alçı ve alçı türü ürünleri tavsiye etmiyoruz. Düz olmayan duvar ve tavanlarda en ufak esnemede kırılmalara yol açabiliyor. En sağlam olanı beyaz akrilik mastik. Mastik ile yapıştırırsanız daha faydalı olacaktır.

Hayırlı günler dileriz.

Mevlüt ÇALIŞKAN
Mevlüt ÇALIŞKAN
13 Ağustos 2015 - 11:28

Merhaba, Tavan kaplaması, Lambiri tavan üzerine yapılabilir mi Avantajı veya Dezavantajı olur mu Lambiri tavana uyguladığımızı farzedersen tekrar lambiriye geri dönülebilir mi Teşekkür ederim.

Hakan Şimşek
Hakan Şimşek (Müşteri Temsilcisi)
13 Ağustos 2015 - 19:24

Sayın Mevlüt Bey,

Tavan kaplama uygulaması lambiri tavan üzerine olur. Yapışma mukavemeti daha sağlam olur. Lambiri tavana tekrar geri dönüş yapmak isterseniz, kaplamayı tekrar sökmeniz yeterlidir. Fakat tavanda yapıştırıcının izleri kalabilir. Bunun için zımpara yaptırarak tekrar cilalayıp kullanabilirsiniz. Hiçbir zararı olmaz. 

Zaten tavan kaplama plakasının arkasına yapıştırıcı esaslı mastik kullanmanız gerekmektedir, dolgu esaslı değil. Bu mastiği misket büyüklüğü kadar köşelere ve orta kısma sürerseniz, söktüğünüz zamanda fazla iz yapmaz.

Hayırlı günler dileriz.

tuğçe turan
tuğçe turan
20 Mart 2015 - 06:41

duvara veya tavana uygulamak istiyorum sağlam yapışması için nasıl birşey kullanmalıyız nemli-rutubetli duvara uygulanabilirmii

Hakan Şimşek
Hakan Şimşek (Müşteri Temsilcisi)
20 Mart 2015 - 07:37

Sayın Tuğçe Hanım, 

Tavan kaplama malzemeleri özellikle nem ve rutubet yalıtımı için üretilmiştir. Bu uygulamayı sağlam yapabilmeniz için, kovalarında hazır kendi yapıştırıcıları vardır. Tanesi 45TL ve 25m² yer yapmaktadır. Bir de yapıştırıcı esaslı silikon ya da mastik kullanılarak uygulama yapabilirsiniz. Duvara yaptığınız uygulamada iç köşelere kendi ürünü olan iç köşe çıtaları da kullanabilirsiniz. Bu şekilde uygulama daha güzel gözükecektir. İsterseniz ürünleri İstanbul şubemizden alabilirsiniz. Ya da site üzerinden kredi kartı ile kargo ve kdv dahil satın alabilirsiniz.

Hayırlı günler dileriz.

Leyla Çiçekli
Leyla Çiçekli
05 Mart 2015 - 16:45

Üst kattan gelen konuşma sesi be uğultu şeklindeki tv sesinde bi etkisi olurmu bu ürünlerin acaba

Hakan Şimşek
Hakan Şimşek (Müşteri Temsilcisi)
06 Mart 2015 - 11:50

Sayın Leyla hanım,

Tv sesi gelir fakat anlasilmayacak kadar keser. Tavan Kaplama uygulaması İstanbulda ise, iletişim bölümündeki telefonu ararsanız ayrıntılı bilgi verilir.

Hayırlı günler dileriz.

RIDVAN YORULMAZ
RIDVAN YORULMAZ
08 Şubat 2015 - 15:10

2,01 50CM ADET FIYATI MI

Hakan Şimşek
Hakan Şimşek (Müşteri Temsilcisi)
08 Şubat 2015 - 18:10

Sayın Rıdvan Bey,

Karain tavan kaplama ürünü enjeksiyonlu olup 11mm'dir ve adet fiyatı 2.01TL'dir. Aynı desende Kaçkar isimli press baskı olup 1.46TL adet fiyatı olan üründe mevcuttur. 

Bilginize

Hayırlı günler dileriz.

serkan boz
serkan boz
14 Ocak 2015 - 21:49

serkan boz düzce gümüşova ..Anladığım kadarıyla bu ürün çok nazik bir ürün.kargoda ürüne herhangi bir zarar gelirse kırılma gibi ne yapmamız gerekiyor.Birde salon tavanına ve solonun tek duvarınada yaptırmak istiyorum,yalnız kolon ve kirişlere de süs mahiyetinde bu ürüne benzer bir ürün varmıdırkusura bakmayın ilginiz için teşekkürler..

Burhan Kaya
Burhan Kaya (Müşteri Temsilcisi)
15 Ocak 2015 - 15:46

Sn: Serkan Boz ürünlerimizin kargolandığı zaman teslimatta ürünlerde deforme olursa direk olarak masraf tarafımıza ait olmak üzere ürünü gönderebilirsiniz. Ürünleri kolon ve duvar kısmına ahşap desenli yada taş desenli 3 cm kalınlığında uygulama yapabilecek desenlerimiz mevsuttur. viptavankaplama.com adresinden ahşap desenli kaplamalar diye bakabilirsiniz. 

Saygılarımızla

Burhan KAYA

0542 242 34 35

nergis güneş
nergis güneş
03 Ocak 2015 - 20:49

merhabalar.4 katlı bir apartmanın en üst katında oturuyorum apartman dışında mantolama var.Çatıda izolasyon yok ve kuzeye bakan odam çok soğuk.Köpük tavan kaplamasından sipariş vermek istiyorum hem tavana hem de kuzeye bakan duvara acaba ısı yalıtımı ne kadar etkili olur

Burhan Kaya
Burhan Kaya (Müşteri Temsilcisi)
04 Ocak 2015 - 10:38

Sn: Nergis hanım tavan kaplama malzemesi uygulama yapıldığında daire içerisindeki sıcaklığı dışarı vermez.Bu uygulamayı yaptıktan sonra aradaki fark hemen anlaşılır. Isı yalıtım amaçlı yaptıracaksanız 11mm olan eps tavan kaplama malzemesi ideal olacaktır. Yapıştırma işlemini silikon ile yapınız, silikon malzemesini tavan kaplama malzemesinin arka tarafına bölgesel olarak damlatınız. Silikon katkılı malzeme maliyet olarak fazla olur ise saten alçı ile maliyeti azalta bilirsiniz. Websitemizden kart ile taksit yaptırabilir yada nakit havale ile indirimli olarak alım yapabilirsiniz.

saygılarımızla

Burhan KAYA

0542 242 34 35

Yavuz AL
Yavuz AL
05 Aralık 2014 - 20:03

Yavuz AL İstanbul ümraniyede yim tavankaplama ürününden alıcam fakat kredi kartı ile alış veriş yapamıyorum nakit ödeme ve havale diyor biz ödemeyi yaptığımızda ürün elimize ne zaman geçer hangi kargolar ile çalışıyorsunuz Neden kredi kartı sisteminiz yok Sadece merak ettim saygılar hayırlı işler.

Burhan Kaya
Burhan Kaya (Müşteri Temsilcisi)
05 Aralık 2014 - 20:18

Sayın Yavuz bey;

Ürünlerimizin fiyatları fabrika fiyatları olduğundan uygun fiyatlardır. Kredi kartı ile ödeme seçeneğimiz yoktur, sebebi ise kredi kartlarından alınan komisyon bedelleridir. Bu sebepten dolayı kart sistemi kullanmıyoruz. Müşterilerimize bankaların bize uyguladığı komisyon oranlarını ürünlere yansıtmak istemiyoruz. Bazı finans şirketlerinde tüm bankaların pos makinaları var. Onlarda yıllık ücret almaktalar ve komisyon uygulamaktadır. Bizim için önemli olan siz değerli müşterilerimize bu mali uygulamaları yansıtmadan satış yapmaktır. Bankalar taksit imkanları sunuyorlar fakat her taksit artışlarında belirli oranlarda komisyonlar var bunlarda ürün alımlarında maliyetleri artırmaktadır. Ürünlerimizin tamamı Yurtiçi Kargo veya Sürat Kargo ile ulaştırılmaktadır. İlginize şimdiden teşekkür ederiz.

Karain Hasır Desenli Daire Tavan Kaplaması -> Diğer Seçenekleri

Resim
Kodu
Opsiyon Adı
Adet
Online Satış
 • Fiyatlarımıza kdv dahil edilmiştir.
 • Gönderim koli bazlı olup; kırılmalara, darbelere ve dökülmelere karşı koli standardı bozulmamaktadır.
 • Dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. 4 adedi 1m² yapmaktadır.
 • Nem ve rutubet yalıtımı için ideal bir üründür.
 • Fabrika(üretim tesisi) fiyatları olup, ödeme nakit(Havale, Eft, PTT) olarak alınmaktadır.
Tavan Kaplama Adım 1
 • Tavan kaplama yapılacak yüzey, uygulamaya hazır hale getirilir.
 • HKS akrilik mastik, tavan kaplama için kullanılacak stropiyerin üzerine fazla kenara gitmeden, küçük toplar halinde uygulanır.
Tavan Kaplaması Adım 2
 • Yapıştırıcı dışarı taşırılmadan, kapı girişinin karşısındaki köşeden tek parçaların göze batmaması için başlanır.
Tavan Kaplaması Adım 3
 • Yapıştırma sırasında stropiyer tavan kaplama malzemesine fazla baskı yapılmamalı, "stropiyer plaka sağa-sola oynatılarak" yapıştırıcının zemine yayılması sağlanmaktadır.
Tavan Kaplaması Adım 4
 • İki stropiyer tavan kaplama malzeme arasına dolgu yapılmamalı, taşan yapıştırıcı derz olarak kullanılmamalıdır.
 • Tavan eğriliği dikkate alınmalı, yapıştırıcı ile dolgu yapılarak, baskıyla kendi içinde çözümü sağlanmalıdır.
Tavan Kaplaması Adım 5
 • Tavan kaplama uygulamasına tek bir köşeden başlayıp, sistematik bir şekilde devam ettirilmelidir.

Karain Hasır Desenli Daire Tavan Kaplaması Diğer Özellikleri

Kalınlık
0.8cm
2cm
1.1cm
4cm

Dilerseniz Desenli Tavan Kaplama modellerinden ürününe göz atabilirsiniz.

Taksitli

Mağazamızdan ya da web sitemiz üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerinizde Axess, Bonus, Maximum, Advantage, CardFinans, WorldCard, AsyaCard ve ParafCart özellikli kredi kartları geçerlidir. Bunların dışında kalan kredi kartı ya da bankamatik kartlarına tek çekim yapılmaktadır.

Peşin

Havale, Eft ya da Nakit alışverişlerinizde %5 indirim yapılmaktadır. İstanbul içi mağazamızdan ya da web sitemizden yaptığınız alışverişlerde nakit ödeyin, indirimli ödeyin!

Banka Hesap Numaraları
Finansbank
Alıcı Adı : Hakan Şimşek
Şube : Gürpınar / 1063
Hesap No : 494 695 44
Iban : TR32 0011 1000 0000 0049 4695 44
Ptt
Alıcı Adı : Hakan Şimşek
Şube : /
Hesap No : 11537227
Iban :
Ziraat Bankası
Alıcı Adı : Hakan Şimşek
Şube : Gürpınar / 2501
Hesap No : 79116198-5001
Iban : TR48 0001 0025 0179 1161 9850 01
Konu
Ad Soyad
Firma (Varsa)
Telefon
İl / İlçe
E-Posta (Varsa)
Açıklama
 
 

Bu Ürünlerde İlginizi Çekebilir

 • Olimpos Yonca Desenli Tavan Isı Yalıtımı
  1 m²
  10.50 TL
  Koli İçi (m²)
  Ücretsiz Kargo
 • Falez Çizgi Desenli Tavan Kaplama Dekoru
  1 m²
  10.01 TL
  Koli İçi (m²)
  Ücretsiz Kargo
 • Damlataş Oda Tavan Kaplaması
  1 m²
  10.01 TL
  Koli İçi (m²)
  Ücretsiz Kargo
 • Çıralı Stropiyer Daire Tavan Kaplaması
  1 m²
  10.01 TL
  Koli İçi (m²)
  Ücretsiz Kargo
 • Aspendos Eps Ofis Tavan Kaplama Dekoru
  1 m²
  10.01 TL
  Koli İçi (m²)
  Ücretsiz Kargo
 • Saklıkent Desenli Ev Tavan Kaplama
  1 m²
  10.01 TL
  Koli İçi (m²)
  Ücretsiz Kargo
 • Perge Eps Daire Tavan Kaplaması
  1 m²
  10.01 TL
  Koli İçi (m²)
  Ücretsiz Kargo
 • Alanya 60X60 Yalıtımlı Tavan Kaplama
  1 Adet
  5.50 TL
  Koli İçi (Adet)
  Ücretsiz Kargo
 • Kemer 60X60 Yalıtımlı Tavan Kaplama
  1 Adet
  5.50 TL
  Koli İçi (Adet)
  Ücretsiz Kargo
 • Side 60X60 Yalıtımlı Tavan Kaplama
  1 Adet
  5.50 TL
  Koli İçi (Adet)
  Ücretsiz Kargo