garanti koşulları

Sitemizde yer alan ürünlerin tamamı aksi belirtilmediği sürece üretici firma garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo, ambar ya da nakliye ile teslimat esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Teslimat sırasında herhangi bir hasar tespit edildiği takdirde, tutanak tutarak geri iade ediniz.

"Erka Dekor - Vip Tavan Kaplama" sitesi üzerinden satın aldığınız ürün hatalı, kırık ya da darbeli ise, teslimat tarihinden itibaren en geç 7(yedi) gün içerisinde, www.viptavankaplama.com sayfası üzerinden iletişim formuna, ayrıntılı bir şekilde anlatmanız yeterlidir. Bu bilgiler ile kargo şirketiyle iletişim kurularak geri iade alınarak size aynı ürünün yenisi tekrar gönderilecektir.

Kullanma talimatına uygun şekilde kullanılan ve temizliği yapılan ürünler her türlü üretim hatasına karşı aşağıda belirtilen şartlar dahilinde 2 yıl garantilidir: Satıcının garanti sorumluluğu yalnızca 4077 sayılı kanun kapsamına giren tüketiciler için geçerlidir. Ticari nitelikteki işler için Türk Ticaret Kanununu hükümleri geçerli olacaktır.