Dekorasyon » İç Dekorasyon » Alçıpan Asma Tavan » Havuz Bölmeli Alçıpan Tavan Modelleri ve Fiyatları

Sayfa 1

Havuz bölme alçıpan, galvaniz saçlardan yada profil metallerden yapılmaktadır. Tavanlarda dekor amaçlı kenarların alçıpan ile dönülüp orta bölümün diktörtgen yada kare olarak tasarlanıp aşağı doğru 25cm ile 30 cm kadar inmesi ile tamamlanır. Havuz bölmeli alçıpan tavan, en çok yaygın olan ve iş yerleri dahil tüm yaşam alanlarında vardır.

Alçıpan tavan ülkemize Avrupa'dan gelmiş olmasına rağmen, hem yaygınlaşmış hem de üretime çok çabuk geçilmiştir. Alçıpan havuzlu tavanlar dekoratif amaçlıdır. Bu tavanlar hem yeşil alçıpan ve hem de beyaz karton alçıpanlar ile de yapılmaktadır. Havuz desenli alçıpan tavan tüm alanlarda ölçülere ve durumuna göre farklı şekillerde uygulama yapılmaktadır. Alçıpan tavan ve havuz desenli alçıpan tavan ışıklandırması, daha tavan kargasları atılmadan elektirk aksamlarının yapılması ile başlar. Bu şekilde tavanlar hem led ışıklı hem de şerit ledler ile daha da dekore edilmektedir. Tavan ve alçıpan tavan kaplamalar ile alakalı bilgi ve fiyatlandırmayı web sitemizin iletişim bölümlerinden alabilirsiniz.

Havuzlu alçıpan, havuz bölmeli alçıpan, kare, dikdörtgen ve oval şekillerde de yapılmaktadır. Alçıpan tavanlarınızı isterseniz saten alçı ile uygulayıp ya da eps tavan dekorları ilede hem yalıtımlı hemde dekorlu haale getirebilirsiniz.