Havuz Bölmeli Alçıpan Tavan

Alçıpan asma tavan olarak havuz bölmeli alçıpan tavan fiyatları, havuz bölmeli alçıpan tavan modelleri ve havuz bölmeli alçıpan tavan çeşitleri bulunuyor.

Alçıpan Asma Tavan » Havuz Bölmeli Alçıpan Tavan Modelleri ve Fiyatları

Havuzlu Alçıpan Asma Tavan Uygulaması Havuzlu Alçıpan Asma Tavan Uygulaması
1 m²
0.00 TL
Minimum (m²)
Sayfa 1

Havuz bölme alçıpan, galvaniz saçlardan yada profil metallerden yapılmaktadır. Tavanlarda dekor amaçlı kenarların alçıpan ile dönülüp orta bölümün diktörtgen yada kare olarak tasarlanıp aşağı doğru 25cm ile 30 cm kadar inmesi ile tamamlanır. Havuz bölmeli alçıpan tavan, en çok yaygın olan ve iş yerleri dahil tüm yaşam alanlarında vardır.

Alçıpan tavan ülkemize Avrupa'dan gelmiş olmasına rağmen, hem yaygınlaşmış hem de üretime çok çabuk geçilmiştir. Alçıpan havuzlu tavanlar dekoratif amaçlıdır. Bu tavanlar hem yeşil alçıpan ve hem de beyaz karton alçıpanlar ile de yapılmaktadır. Havuz desenli alçıpan tavan tüm alanlarda ölçülere ve durumuna göre farklı şekillerde uygulama yapılmaktadır. Alçıpan tavan ve havuz desenli alçıpan tavan ışıklandırması, daha tavan kargasları atılmadan elektirk aksamlarının yapılması ile başlar. Bu şekilde tavanlar hem led ışıklı hem de şerit ledler ile daha da dekore edilmektedir. Tavan ve alçıpan tavan kaplamalar ile alakalı bilgi ve fiyatlandırmayı web sitemizin iletişim bölümlerinden alabilirsiniz.

Havuzlu alçıpan, havuz bölmeli alçıpan, kare, dikdörtgen ve oval şekillerde de yapılmaktadır. Alçıpan tavanlarınızı isterseniz saten alçı ile uygulayıp ya da eps tavan dekorları ilede hem yalıtımlı hemde dekorlu haale getirebilirsiniz.

"havuz bolmeli alcipan tavan" İle Alakalı Makaleler

Alçıpan Asma Tavan Ve Havuz Bölmeli Spot Işıklı Tavan
Alçıpan Asma Tavan Ve Havuz Bölmeli Spot Işıklı Tavan
08.05.2017 0 Alçıpan Tavan Ve Duvar

Alçıpan, günümüzde bir çok alanda kullanılan dekor ürünlerinden bir tanesidir. tavanlarda, duvar düzleştirmede ve odaları bölmek için kullanılan alçı panellerinin suya dayanıklı olan çeşitleri, tuvalet ve banyolarda kullanılmaktadır. yangına dayanıklı alçıpan, akustik alçıpan, karo alçıpan ve karolam alçıpan olmak üzere diğer çeşitleri de mevcuttur. uygulama [...]