Işık Bantlı Alçıpan Tavan

Alçıpan asma tavan olarak ışık bantlı alçıpan tavan fiyatları, ışık bantlı alçıpan tavan modelleri ve ışık bantlı alçıpan tavan çeşitleri bulunuyor.

Alçıpan Asma Tavan » Işık Bantlı Alçıpan Tavan Modelleri ve Fiyatları

Gizli Led Işıklı Alçıpan Asma Tavan Gizli Led Işıklı Alçıpan Asma Tavan
1 m²
0.00 TL
Minimum (m²)
Sayfa 1

Işık Bantlı Alçıpan Tavan; Bu tavan uygulama çeşidi her hangi bir tavanın sadece kenarlarından 35cm, 40cm veya 45cm gibi dışarı doğru çıkarak komple dönüldükten sonra içerisi boş kalacak şekilde ve içerisine şerit led ışıklar ile renkli veya beyaz led şekilde uygulama yapılarak bitirilmesidir. Daha sonra ışık bantlarının alt taraflarına spot led lambalar ile ebatlarına göre kesilip açıldıktan sonra işlemin tamamlanmasıdır.

Işık bantlı asma tavan tabiki en önce elektirk aksamlarının çekilip hazır hale getirilmesi ile başlar. Esasen alçıpan dekorlu tavanlar her alanda mükemmel durmakta ve yapıların değerinide artırmaktadır. Işık bantlı asma tavan kaplama her yaşam alnında en çok tercih edilen ve modası geçmeyecek uygulamadır. Daha önceleri Avrupa ülkelerinden Ülkemizde tanınan alçıpan tavan askeri alanların kaplamalarında kullanılmaktaydı. Pratik ve zaman kazanma açısından kullanılan bu ürün daha sonraları iş yerlerinde, evlerde ve showroom'larda da çok sık kullanılmaya başladı.

Alçıpan aslında bir markadır. Esasen kağıt karton alçı diye adlandırılırdı. Fakat en çok alçıpan markası ön planda olduğunda bu ürün alçıpan markası ile özdeşleşti. Alçıpan uygulama çok pratik ve şartlarına uyulduğuda hem sağlam hem de sağlıklıdır. Evlerinizde ve işyerlerinizde yapılarınıza değer katmak için alçıpan uygulamalarını tavsiye etmekteyiz.