sıkça sorulan sorular ve cevapları

Kargo Dahil ve Hariç Fiyatlar

Genel itibariyle sitedeki ürün resimlerinde "Kargo Dahil" etiketi bulunan tüm ürünlerde kargo dahil fiyatlardır. Ürün alırken fiyatlara bakmak önemlidir. Tabi bunun yanında "kargosu alıcıya aittir" ibaresi bu durumu değiştirir.

Bir koli ürün siparişinde, kargo maliyeti ürünün toplam fiyatının üzerinde kargo fiyatı ödemenize neden olabilir. Bu durumda kargo maliyetini araştırıp ürünü satın almanız, madur olmamanız açısından önem arz etmektedir.


Neden Koli Olarak Almak Zorundayız? Açık Alamaz Mıyım?

Ürünler fabrikadan sevk edilmektedir. Kargo esnasında kırılmalara ve hasar görmelerine karşı alınmış bir önlemdir. Kullanım alanınıza en uygun koliyi seçip satın alabilirsiniz.

Dilerseniz koli adetleri dışında adet ile de satın alabilirsiniz. İletişime geçerek adetleri belirtin ve sepetinizi müşteri temsilcileri oluşturalım. Fakat, koli dışı satın alımlardaki risk, nadir de rastlansa sorumluluğu müşteriye aittir. 


Fiyatlar Adet Mi Yoksa Metre Kare Mi?

Online satış sitelerinde standart yapı vardır. Fiyatlar birim fiyat üzerinden yazılır. Adet, m² veya m/Tül olarak arttırılır(+) ya da eksiltilir(-). Ya da koli içi birimler şeklinde yazılır ve bu birimler katlanarak seçenek olarak sunulur. 

Örnek vermek gerekir ise; 5,00TL olan bir ürünün fiyatı yanında yazan adet, m² ya da  m/Tül fiyatıdır. Satın al butonunun yanındaki rakamlar ise koli içi birimlerdir. 8m², 8 adet 8m/Tül gibi.. Fiyatı 5,00TL olan ürünü sepete eklerseniz koli içi adedi kadar hesaplanır ve toplam rakam sepete yansır. Yani 5,00TL x 8m² = 40,00TL bir koli fiyatıdır.


Fiyatlar Pahalı Mı?

Kargo dahil olarak tüm Türkiye'ye gönderim yaptığımız için ve diğer online marketlerdeki aynı ya da emsal ürünlerden daha uygundur.


Kapıda Ödeme Sistemi Var Mı?

İstanbul içi Avrupa yakası siparişlerde, depo stoklu ürünler için kapıda ödeme sistemi vardır. Diğer bölgelerde kapıda ödeme yoktur. Nakit havale/eft ve kredi kartı ödeme sistemi geçerlidir. (Nakit ödemelerde %5 indirim sepete yansımaktadır.)


Tavan Kaplamalar Gerçekten Isı Yalıtımı Yapıyor Mu?

Evet, tavan kaplama plakaları ısı yalıtımı yapmaktadır. Bunu uygulama yapıp, tekrar ürün satın almak isteyen müşterilerimizden memnuniyet cevabıyla birlikte alıyoruz.

Hammedesi dış cephe mantolama uygulamasında kullanılan karbonlu eps ile aynıdır. Bu yüzden ısı yalıtımı yapmaktadır.