Koli Olarak Almak Zorunlu Mu? Açık Alamaz Mıyım?

İstanbul içi dilediğiniz miktarlarda havaleli ya da kapıda ödeme şeklinde satın alabilirsiniz.


Fiyatlar Adet Mi Yoksa Metre Kare Mi?

Online satış sitelerinde standart yapı vardır. Fiyatlar birim fiyat üzerinden yazılır. Adet, m² veya m/Tül olarak arttırılır(+) ya da eksiltilir(-). Ya da koli içi birimler şeklinde yazılır ve bu birimler katlanarak seçenek olarak sunulur. 

Örnek vermek gerekir ise; 5,00TL olan bir ürünün fiyatı yanında yazan adet, m² ya da  m/Tül fiyatıdır. Satın al butonunun yanındaki rakamlar ise koli içi birimlerdir. 8m², 8 adet 8m/Tül gibi.. Fiyatı 5,00TL olan ürünü sepete eklerseniz koli içi adedi kadar hesaplanır ve toplam rakam sepete yansır. Yani 5,00TL x 8m² = 40,00TL bir koli fiyatıdır.


Kapıda Ödeme Sistemi Var Mı?

İstanbul içi Anadolu ve Avrupa yakası siparişlerde, kapıda ödeme sistemi vardır. Diğer bölgelerde kapıda ödeme yoktur. Site üzerinden kapıda ödeme, havale ve kredi kartı ile satın alabilirsiniz.


Tavan Kaplamalar Gerçekten Isı Yalıtımı Yapıyor Mu?

Evet, tavan kaplama plakaları ısı yalıtımı yapmaktadır. Bunu uygulama yapıp, tekrar ürün satın almak isteyen müşterilerimizden memnuniyet cevabıyla birlikte alıyoruz.

Ham maddesi dış cephe mantolama uygulamasında kullanılan eps malzemesi ile aynıdır. Ayrıca ısı geçirgenliği yok denecek kadar az olduğu için ısı yalıtımı yapmaktadır.