teslimat

"Erka Dekor - Vip Tavan Kaplama" sitesinden satın alınan ürünler, anlaşmalı kargo firmaları tarafından adresinize ulaştırılmaktadır. Tüm ürünler kargo ve kdv dahil fiyatlar ile kategorilerde sergilenmektedir ve sepete eklediğiniz ürünlerin toplam ücreti dışında, herhangi bir kurum ya da kuruluşa ücret ödemezsiniz. (Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde, banka komisyonları hariç.)

Kapıda ödeme sistemimiz mevcut değildir. "Erka Dekor - Vip Tavan Kaplama" sitesinde belirtilen banka hesaplarına havale ya da eft yaparak, PTT hesabına yatırarak ve ya kredi kartı ile ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Teslimat sırasında ürünün koşulsuz iadesi söz konusu ise, kargo masrafları ve diğer masraflar müşteriye aittir.

Teslimat adresinin müşteri tarafından yanlış verilmesi durumunda, iade masrafları ve diğer masraflar müşteriye aittir.

Ürün/ürünler satıcının anlaşmalı olduğu kargo ile alıcının adresine teslim edilecektir. Teslimat süresi, Sipariş onayı mailinin gönderilmesinden ve sözleşmenin kurulmasından itibaren 30 gündür. Alıcıya önceden yazılı olarak veya bir sürekli veri taşıyıcısıyla bildirilmek koşuluyla bu süre en fazla on gün uzatılabilir.

Ürünler, Kargo şirketlerinin adres teslimatı yapmadığı bölgelere telefon ihbarlı olarak gönderilir.

Kargo Şirketinin haftada bir gün teslimat yaptığı bölgelerde, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve eksiklik olduğu hallerde, bazı sosyal olaylar ve doğal afetler gibi durumlarda belirtilen gün süresinde sarkma olabilir. Bu sarkmalardan dolayı alıcı satıcıya herhangi bir sorumluluk yükleyemez. Ürün, Alıcı’dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve/veya Alıcının yerinde olmamasından doğabilecek ekstra kargo bedellerinden satıcı sorumlu değildir. Belirtilen günler içeriğinde ürün/ürünler müşteriye ulaşmadıysa teslimat problemleri müşteri hizmetlerine info@viptavankaplama.com e-mail adresi kullanılmak sureti ile derhal bildirilmelidir.

Zarar görmüş paket durumunda; Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak Kargo Şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer Kargo Şirketi yetkilisi paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, paketin orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkı alıcıda vardır. Paket Alıcı tarafından teslim alındıktan sonra Kargo Şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın Alıcı’da kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda satıcı Müşteri Hizmetlerine bildirilmelidir.